| Fatanumarul1 a întrebat:

Heeeiiii TPU! Auziti de 2 zile telefonul meu nu se mai incarca absolut deloc si este si inchis pentru ca are bateria descarcata puppy dog eyes Nu stiu ce are, am incercat absolut tot sad Va rog sa ma ajutati. FUNDA! puppy dog eyes

1 răspuns:
| AnonimaOk a răspuns:

Du-te la un service Orange sau Vodafone sau de unde l-ai cumparat si intreaba acolo. In cel mai rau caz ramane la ei o zi dar ti-l face. Oricum nu cred ca e mare lucru. Succes! sper ca am ajutat si ca se va rezolva