| razwan3l a întrebat:

Heeelp am o problema la facebook deci am instalat plug-in pentru video chat si cand deschid o conversatie cu x si vreau sa dau videochat nu pot deoarece iconita aia pe care trebuie sa dai se afla su cea de setari si anume in fereastra aia mica cand se deschide langa x-ul care inchide fereastra se afla si iconita de setari si cea de videochat cum sa fac sa dispara cea de setari. FUNDAAAAAAA

1 răspuns:
| evelina_8943 a răspuns:

Daca scrie pe una dintre iconite DENY dai deny daca nu HABARNAM!