| croissant a întrebat:

Heeelp meee. Astazi am exagerat cu mancatul. Am mancat multa pizza. Iar sambata am botez. Ce pot face sa nu mai am burta? Mi se vede puțină. Sa beau ceai? Sa beau apa cu lamaie? Otet?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Plimba-te prin oras zilnic vreo doua ore zilnic, daca faci miscare lucrul acesta o sa se cunoasca.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O felie de pizza =750 de calorii grasime pura, grasimea aia se duce prin deficit caloric desigur

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca ai facut burta de la o pizza?
pe aia o ca.ci pana sambata

| eckblume a răspuns:

Sa scapi de kilogramele in plus intr-un timp atat de scurt nu prea e posibil. Si daca faci asta iti vei schimba drastic regimul si atragi consecinte negative (stari de rau, de ex).
Nu toate fetele/femeile au trup de zeita, de aceea exista rochii care te avantajeaza chiar daca esti mai slaba sau mai plinuta.
Alege o alta rochie care iti vine frumos si schimba regimul alimentar treptat.
Si e doar o pizza.

| Blueskyy1 a răspuns:

Ceaiuri,mere și mâncat pana în ora 19.baftă!

| SecretFeelings a răspuns:

Nu te ingrasi asa de usor laughing) cat despre slabit, exercitii fizice si o alimentatie corespunzatoare