| Io_8077 a întrebat:

Heeey :* Buna TPU...am si eu o intrebare.mai mult pentru fete. dar nu mi-ar strica si parerea baietilorbig grinbig grin

eu am 13 ani. iar menstruatia mi-a venit acum un an...insa tot am sanii >>>mici:":":"...eu stiam ca din momentul in care iti vine menstruatia. incep sa-ti creasca sanii.insa la mine nu!

plzz cel mai bun rasp dau fundita + vot!

2 răspunsuri:
| kermit a răspuns:

Mai ai si tu putina rabdareȘ) o sa iti creasca...o sa ai timp sa iti creasca pana la 18 ani. si eu am o colega in clasa caruia i-a venit tot de un an.si abia acum incep sa ii creascawinking colega mea mai folosea sutiene cu push-up :* fundita?

| maria_4557 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu porti sutiene cu burete, pentru a lasa sani sa creasca natural, apoi foloseste o crema hidratanta in fiecare zi masand sani circular, eu asa am facut de la 15 ani iar acum la 24 am marimea 100 la sutien. sper sa_ti fie de folos, dar depinde si de organismul fiecaruia. pupici