| anonim_4396 a întrebat:

Heeey TPU! Deci sa incep cu inceputul.Eu sunt in clasa a 8 a si as vrea sa ma axez la liceu pe arhitectura.Multi imi spun ca e greu pentru ca e multa matematica,iar altii imi spun ca nu e greu si ca fac doar geometrie (fara calcule si alte bazaconii).Eu nu stiu ce sa mai fac pentru ca pana la urma e vorba de viitorul meu.happy

Intrebarea mea >esteE chiar atat de greu la arhitectura? ma gandesc ca poate sunt si persoane de pe aici care sunt la arhitectura si imi pot da sfaturi, mai ales ca eu nu ma pricep deloc la matematica.Va multumesc~

Răspuns Câştigător
| vilia a răspuns:

Nimic nu este greu daca iti doresti cu adevarat si daca tie iti place arhitectura, atunci ar trebui sa-ti urmezi visul!