| DedeeAndreea a întrebat:

Heei.Am 13 ani, sunt clasa a 7-a si totusi sunt putin trista.
La mine in clasa\scoala fetele au prieten(adica ele sunt intr-o relatie) si ma simt foarte nasol pentru ca eu nu am fost niciodata cu niciun baiat.Nici macar nu am avut primul sarut.Simt nevoia de un iubit,dar pana acum au vrut sa fie cu mine doar tigani\cocalari laughing)) Si clar,am spus "NU".
Ce sa fac? Ma simt asa singura.Cea mai buna prietena a mea pleaca in alta tara, era singura cu care ma intelegeam.crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 13 ani
Traiesti viata
Nu te rezuma doar la iubire ca vei avea de pierdut.
Vorba aceea:'Toate la timpul lor.'

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Stai linistita gandeste-te ca nu esti singura pe lumea.

O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 16 ani, sunt clasa a 10-a si am regasesc in aceeasi situatie. De ce sa disperam? Eu in clasa a 7-a abia de stiam cum se fac copiii si tu vrei iubit? Ca sa ce? Sa fii si tu ca celelalte? O sa vina si clipa ta, cum am mai zis, eu sunt clasa a 10-a si nu imi fac atatea probleme, plus ca tu esti si fata si cand o sa intri la liceu o sa curga propunerile.

| unpustiobisnuit a răspuns:

Asteapta o sa gasesti pe cineva si pentru tine

| MadutZzaB a răspuns:

Nu ai nevoie neaparat de un iubit ca sa te simti bine,sau sa nu te mai simti singura. Si apropo,daca toti se arunca in fantana,te arunci si tu? Urasca spiritul asta de turma. Draga mea,u urgent ca sa ai acum un iubit,esti micuta si ai timp toata viata de asa ceva. Traieste-ti copilaria, cand vei fi mai mare o sa iti doresti sa mai fii copil si in plus o sa te saturi de baieti, nu o sa stii cum sa mai scapi de ei. Iar in legatura cu prietena ta, poti tine legatura pe net, la telefon si oricum sunt sigura ca iti vei gasi foarte repede alta prietena sau prietene alaturi de care te vei simti foarte bine.

| 0oSenioritao0 a răspuns:

Pai te poti descrie? sau sa pui o poza cu tine de profil? Poate facebook-ul?
Totul conteaza cum arati! Cand vine vorba de prieteni si de iubit asta e cel mai important. Dupa vine caracterulwinking.

| PuștoaicaPanda a răspuns:

Pentru unii băieți totul ține de felul cum arăți, dar pentru alții nu.Nu trebuie să te compari cu anumite fete. Ești mică încă și ai tot timpul din lume pentru iubiți.Trebuie să ai mai multă încredere în tine, sper că te-am ajutat și iubitul o să-l găsești atunci când nu o să mai cauțiwinking