| anonim_4396 a întrebat:

Heei..am si eu nevoie de un sfat. Iubitul meu si-a cam pierdut interesul pentru relatie..sau cel putin asta vrea sa se vada. Stiu ca inca are sentimente pentru mine..si inca foarte puternice. Stiu cam ce simte chiar daca nu mai spune acele lucruri. Cum sa il fac sa aiba iar incredere in mine..macar putin? Si..cum il fac sa isi recapete interesul pentru noi? In cat mai scurt timp posibil :-( va rog mult ajutati-ma. Imi este foarte greu.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
In astfel de momente singurul lucru pe care puteti sa-l faceti e sa petreceti mai mult timp impreuna. Acordati-va weekendul asta sa va vedeti de dimineata pana seara toate cele 3 zile si faceti lucruri amuzante impreuna. Eventual, mergeti in locuri in care n-ati mai fost pana acum, noutatea invinge rutina.

| aCek1ng a răspuns:

Cel mai simplu este sa ii arati afectiunea ta cat mai mult insa fara sa il sufoci.
Mai am si eu anumite momente in care ii fac faze de genul iubitei mele ca sa vad cat tine la mine.
Probabil vrea sa vada reactia ta.

| NoRegretsxx a răspuns:

Fa cu el alte chestii in relatie. Iesiti in alte locuri, incercati alte restaurante, vorbiti despre nemurirea sufletului..scoate-l din monotonie.