| eMiiau a întrebat:

Heei^^. Am si eu o problema...In august ma duc la mare si as vrea sa mai slabesc cateva kilograme, mai ales din zona soldurilor si feselor. Stiti vreo modalitate mai rapida de slabit? Sau niste exercitii speciale pentru acele zone pe care le-as putea face? P.S: Nu vrea sa merg la sala fiindca e cam costisitor... Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| ddddddd099 a răspuns:

Incearca aici : http://www.perfecte.ro/......video.html
Eu am urmat aceste exercitii si chiar dau rezultate bune. Funda? ♥ Sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns: