| AlicEcila a întrebat:

Heei. Am strans 100 de lei si nu stiu ce sa imi cumpar dintre 2 lucruri: o pereche de blugi (am o singura pereche ) sau o chitara (sunt foarte pasionata si chiar vreau sa invat sa cant la chitara). Voi ce ati cumpara?

Răspuns Câştigător
| Adviceforeveryone a răspuns:

Hey! In locul tau as alege blugii deoarece cu doar 100 de lei nu iti poti cumpara o chitara foarte buna. Te sfatuiesc sa pui banuti deoparte pentru chitara. Mai bine mai astepti putin si cumperi ceva mai calumea, decat sa te repezi acum si sa iei ceva nu prea stralucit.

3 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Blugi, pentru ca prioritati.

| dragodana a răspuns:

Salut! Blugi.

| baiatucufiatu a răspuns:

Salut. Eu te sfătuiesc sa.ti iei două perechi de blugi mai ieftini(daca spui ca ai doar una), pentru ca de 100 de lei nu prea ai ce chitara sa iti iei: )