| ralu772 a întrebat:

Heei! Asta e prima oara cand scriu aici happy Am vrut sa va pun o intrebare, probabil o sa va para ciudata... acum catva timp m-o adaugat cineva pe snapchat. Nu stiam cine e. Dupa cateva ore, am incept sa vorbim,alea-alea. pentru ca nu stiam cine e,i-am zis sa-mi zica contul lui de Facebook. Ok,dupa cateva zile,in care am mai vorbit si chestii, o inceput sa nu imi mai vada snapurile pe care i le trimteam(faceam focuri) nu imi dau seama daca ma sters de la prieteni. dupa cateva saptamani,mi-a dat add din nou(cu alt cont) pe snapchat. am inceput sa vorbim din nou,blah blah,si acum,dupa doua zile de cand mi-o dat add, iar nu se mai uita pe snapchat, dar el e on pe Facebook. Se repeta din nou. De ce credeti ca face asta, o face intentionat? ma sters de la prieteni? ca mie imi apare ca si cum am fi inca prieteni...

Răspuns Câştigător
| Curios2019 a răspuns:

Sfatul meu e sa ignori. Cel maj probabil intra pe snap din plictiseala, si nu te-a sters, doar ca nu mai este on

| ralu772 explică (pentru Curios2019):

Probabil, dar se poarta foarte ciudat de cand m-o adaugat din nou. inainte era mai ok, dar acum ii ciudat.mi-a vazut snapurile acum cateva ore, a revenit in cont. Alaltaieri a spus ca ma are crush.dar ii cam imposibil avand in vedere ca m-a vazut in doar 2 poze, si nici nu am vorbit asa mult. Isi bate joc de mine? ca eu nu inteleg. Dar, daca chiar ma are crush, de ce imi da seen la tot ce zic si trimit? (tin sa mentionez ca suntem de aceeasi varsta)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles preea bine de ce este atat de important cate conturi si-a facut ala si de ce te tot sterge, sau adauga la prieteni.
Nu crezi totusim ca-i mai important sa pui mana pe carte si sa-ti pese de notel de la scoala si nu de necunoscutii dupa FB, sau snapchat?

| ralu772 explică (pentru Violleta2022):

O sa incerc sa il iau ca pe un sfat. Momentan am note destul de bune la invatatura. Am vrut doar sa stiu o chestie, asta nu inseamna ca-s nu stiu ce panarama cu 3 prin catalog sau care umbla prin cluburi sau mai stiu eu pe unde. Totodata, am pus o intrebare destul de stupida, stiu. Ce sa fac, curiozitatea omoara.hee hee