| adictedtoyou a întrebat:

Heihappy! Vroiam sa va intreb daca cunoasteti localuri dragute prin Brasov unde sa imi tzin ziua de nastere(fac 16 ani) si imi invit cateva colege, dar nu un local mare,. ca nu vreau sa il inchriez doar asa.ma gandeam la o pizzerie, numai ca o sa fie cam plictisitor ca nu poti sa dansezi, mnu stiut un club ceva? cre sa fie dragut.Sau un restaurant cre sa aiba si un club/pub?/Pentru cele mai interesante idei dau funda big grin

1 răspuns:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Numa asa fara sa inchiriezi nu prea gasesti localuri unde se poate sa si densati pe timp de ziua... puteti sa mergeti in Tequila sau in Kasho, in Hacienda, dar mai indicat ar fi seara pentru ca sunt cluburi si discoteci, altfel asa distreactie nu prea o sa fie...doar asa sa discutati.Andos,Pizza Roma, Iulia, Kowlun.sau puteti sa mergeti in Comodia, jos sau la separeu sa nu va deranjeze nimeni si este muzica, dar nu asa pentru distractie. sper ca te-am ajutat