| dedebt a întrebat:

Heei.Help. Am facut o prostiee mare. yawn Astazi, in dimineata asta mi-am dezactivat contul de hi5 cu speranta ca il voi putea reactiva. In seara asta am incercat. si degeaba. Nu mai merge, imi scrie ca nu am dreptul sa accesez aceasta pagina. Totusi. mai exista vreo sansa sa pot sa il reactivez? Asa am mai inteles. happy Fundaa. Multumesc!

1 răspuns:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Hey, nu iti fa griji. il mai poti reactiva. doar asteapta pana maine si incearca din nou. cu siguranta poti sa il activezi din nou.