| Denisa121796 a întrebat:

Heei. mi.am activat o optiune la cosmote, care include si net (web`n`walk) si pana pe la ora 2 a mers fara nici o problema. am inchis pagina web, pentru ca primisem un mesaj si cand am vrut sa intru din nou nu mai mergea. am trimis mesaj nou si am primit configurarile. am inchis si repornit telefonul, dar tot nu merge. Are cineva o idee, ce as putea face? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca sa verifici setarile de retea de pe telefon si sa te asiguri ca ai configurarile corecte pentru accesul la internet. Daca problema persista, poti incerca sa contactezi serviciul de asistenta al operatorului tau de telefonie pentru a primi ajutor suplimentar.
Sper sa-ti rezolvi problema cat mai curand!