| InnocentLoovee a întrebat:

Heei, mi-am facut nu de mult un nou id, si nu primesc absolut nici un mail. Aveti idee de ce?puppy dog eyes Funda.

4 răspunsuri:
| Kitty654 a răspuns:

Ca sa primesti mailuri spune-le prietenilor tai de noul id. Poate ca nimeni nu stie de el sau poate nu ti-a trimis nici un mesaj.Nu te panica, vei primi tu multewinking

| InnocentLoovee explică (pentru Kitty654):

laughing). Mi l-am facut cam de o luna. Si n-am primit nici un mail. Si mi-au trimis multi mail-uri. Si stiu toti de id-ul meu nou.

| Kitty654 a răspuns:

Atunci mai e numai un raspuns : nu l-ai dictat corect ( sau ei nu l-au scris binelaughing ) Verifica inca o data daca ai zis bine si daca au scris bine

| InnocentLoovee explică (pentru Kitty654):

Faza e urmatoarea. Cand iti faci cont pe ceva, primesti mail. Cand iti faci cont pe YAHOO, primesti mail. Eu nu primesc NICI UN mail. thinking