| pitikaaa a întrebat:

Heei.
Stateam pe facebook si dintr-o data mi-a aparut o casuta ca mi-a fost dezactivat contul, si m-a pus sa introduc un cod. Dupa aceea mi-a aratat niste poze ale prietenilor, si m-a pus sa spun cine sunt acei prieten, pentru a vedea daca sunt eu sau nu si daca ii cunosc. Dupa ce am raspuns, mi-a fost reactivat.
Nu stiti din ce cauza?
funda :*

Răspuns Câştigător
| C96 a răspuns:

Si eu am patit la fel, din cauza ca ai gresit uneori parola sau se testeaza odata la ceva timp toata chestia asta sa verifice cu adevarat daca tu esti adevaratul propietar al contului si daca iti cunosti prieteni dupa facebook. Sper ca te-am ajutat!