| victorciurar123 a întrebat:

Buna, FaceBook mi-a dezactivat contul pe data de 25 iunie 2019, am trimis email poze cu bolentinul intruna si nimic. A mai avut careva contul dezactivat și se mai poate reactiva? Sau și-a reactivat cineva contul dezactivat de Facebook? Nu l-am dezactivat eu, daca contul a fost dezactivat de Facebook după reactivarea lui mai rămân pozele, likeurile, comentariile, pagina, mesajele? Foarte populară de 240K si nu vrea sa renunț asa usor, avea multi prieteni, VA ROG DIN SUFLETUL MEU, AJUTAȚI-MA DACA AS PUTEA SA SUN PE CEI DE LA FACEBOOK, VA ROG FARA NU JIGNIȚI, VA MULTUMESC

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca n-au inteles ce le-ai scris!
Poate scrii in engleza, ca romana nu stii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îți deblochează contul dacă poza de buletin nu este acceasi cu poza de profil pe Facebook, numele nu este același, data nașterii nu este aceeași cu CNP-ul.