| MadalinaMaduta12345 a întrebat:

Heei TPU am o problema big grin sunt clasa a8a si. am chiulit la ora de chimie impreuna cu o prietena si ne.a prins directorul. si ne.a chemat mamele la scoala ..si nu stiu cum sa ii spun. (marti avem sedinta cu parinti ) cum pot sa fac? x_X

1 răspuns:
| marry95 a răspuns:

E mult mai bine sa afle despre chiulul tau de la tine decat sa afle la sedinta. Spune-i intr-un moment in care e fericita si nu cred ca va reactiona foarte raulaughing