| bibibloxx a întrebat:

Heei TPU vreau si eu niste statusuri de dragoste....nu care se gasesc peste tot.:*
Nu vreau link-uri:*!

Răspuns Câştigător
| keybyeTeQuila a răspuns:

1.zimbeste,fii tare chiar daca uneori doare, si ura e un sentiment.
2. numi caut jumatatea sunt intreaga.
3. chiar daca le ascundem sentimentele exista.
4. oamenii nu sunt speriati sa spuna 'te iubesc' se tem de raspunsul care-i asteapta.
5. imi amintesc tot ce am vrut sa uit.
6. m-am saturat de orgoliu nostru, eu ma prefac ca nu-mi pasa iar tu ca le iubesti pe altele...tu chiar nu vezi ca doare.

2 răspunsuri:
| pLeX a răspuns:

Daca specifici o situatie anume...te poate ajuta cineva. asa "retete" nu prea sunt; tot ce pot sa iti spun eu, este sa nu incetezi sa incerci.