| flow_3204 a întrebat:

Urgent

cine ma ajuta cu niste statusuri de dragoste dar nu chiar siropoase si sa nu fie gen manele te iubesc te ador fara tine simt ca mor ca astea nu imi plac ceva mai diferit sa fie asa dragute si mai noi nu copy-paste ofer fundita pentru cele mai multe si mai frumoase status multumesc

4 răspunsuri:
| killerkiss a răspuns:

Telefonul il strang cu obsesie in mana.Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost
Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa
Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...
Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!
Multumesc lui Dumnezeu pentru fiecare moment In care am ras sau am plans,mi-e indiferent constient ca fiecare hop...e o incercare si fiecare reusita un raspuns la o intrebare
Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.
Invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu masca indiferentei pe chip,sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!
Le pui conditii, la toti care te vor
Uita-te dar nu atinge, si uite asa tu ii omori
Fermecator, ai un zambet criminal
Si fundu' ala ar trebui sa fie ilegal
Este extraordinar mersu' ala intepat
Iese din normal mersu' ala elegant
Stii prea bine, la tot ce ma refer
Graviteaza toti in juru tau fara vreun reper
As vrea sa-ti cer, sincer un autograf
Semneaza, Domnïsoara care te-a dat peste cap!
Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!
invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!
~when I close my eyes I can see. the spotlights are bright on you and me :X~
15 ani, te plimbai pe role seara toti se uitau mirati la cum te dezbraca vara ca erai tot ce esti si acum doar ca putin mai mica, fara pic de experienta dar si fara pic de frica.

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era : x

De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •
Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •
Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine

Multi cred ca pot gandi pentru noilove struck? Dar noi nu inseamna mai multilove struck? Noi inseamna doar 2love struck

te iubeste dar iarta-l ca e baiat.
Unii spun ca`s dulce. altii ca nu`s rea deloc. dar asa cum sunt. la multi inima am frantwinking

O fata poate ierta cateodata un baiat care incearca sa o seduca, dar niciodata pe baiatul care rateaza o ocazie atunci cand i se ofera love struck"
Noi 2 ne intelegem asa de bine.Deoarece Iubim Acelasi Lucru.Adica Pe Mnlove struck
Cine ma-nveseleste,cine ma face sa zambesc? Cine-mi apare-n gand atunci cand ma trezesc? Cine-mi bantuie visele,bineinteles ca tu, Ma-ntrebi daca-am innebunit, Bineinteles ca nu love struck
Daca`as putea fi acolo n`ar mai fi asa Si fac pariu ca prezenta mea ar schimba ceva Si sti ca ma lupt si indiferent ca sunt departe Sufletul meu e acolo si nimic nu ne desparte
Am trecut prin multe si-am sperat sa-nveti sa crezi în mine...de-ai privi adânc în ochii mei ai vedea ce-nsemni pentru mine love struck.

Lucrurile nu se intampla asa deodata, trebuie sa le faci sa se intample de fiecare data

O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!
Cu timpul înțelegi că doar cel care e capabil să te iubească cu defectele tale, fără a pretinde să te schimbe, îți poate aduce toată fericirea pe care ți-o dorești

NU sunt chiar ce ai cerut dar sunt dragute. Fundahappy Te rog :*

| KySyB3B3 a răspuns:

Dar şh tu eşti frumos foc iubiţelu` meu,bruneţelu` meu
Orice S´ar Intampla O Sa Raman Cu Tine! Voi Fi Si Trup Si Suflet Alaturi De Tine!
Hai sa dam timpul inapoi sa vad daca iti aduci aminte. Cand eu ti-am spus ca te plac si ai ramas fara cuvinte
Desi sunt o pustoaica Te'am facut sa ma iubesti!; x Poate sunt eu o copila! Dar fara mine innebunesti
Eu am O viata [rOz] Si vreau un baiat Care Sa ma iubeaSca[]Nu am nevoie de un golan Care Sa ma dezamageaSca, pentru Ca ei nu Se indragoStesC au doar impreSia Ca iiubeSc
A iubi insEamna a sufEri Si cum mUlti fUg de sUfErinta putini stiU sa iubEasca!'
Daca cinEva tE iubEstE cU adEvarat nu sE va uita daca esti frumoasa, urata, grasa, slaba cI sE va uita daca sufletuU tau estE pErfecT
iL iubeam fara regrete! Si daca ma intreba atunci cineva ce inseamna pentru mine : cu lacrimi in ochi spuneam : e o parte din mine
ஜ[]! ADor sa fiu cu tine ღஜ UraSc tot c ne deSparte ღஜ Vreau sa te simt ღஜ Vin`o aproape ღஜ![
"→Tu ejtiღ•♥ facut ღ•♥doar ptღ• Mn Euღ• sunt facuta ღ•♥doarღ• pentru Tnღ•→♥Orikat ღ•♥mi-ai ღ•♥gresiiii ღ•♥euღ•♥ tOotღ• te voi Iuby! ღ•!♥!`
Spui punct`Dar nu se termina niciodata.Pentru ca te atrage ca nici o alta fata!;-*
Sy mai iubeste`o iinc`o data c`o fata ca ea n`ai sa mai gasesti niciodata`!;*
"~Am si acum in minte prima zi in care te-am vazut, in care m-ai vazut te-am placut si m-ai placut si banca pe care stateam intotdeauna.doar eu si cu tine hm ce mai zile!; x
""StIu Sa Mint FrUmOs Sa UrAsC dUiOs Sa ZaMbEsC pErFiD sTiU sa dErNjEz sTiU Sa TrAdEz Dar mai PrEsUs De ToAtE sTiU sa iUbEsC…"":"
"♥ Ezita sa crezi ca viata e trista! Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista. ♥"
Iti promit Ca nimiC nu va sChimba Ceea Ce simt te iubesc si`ti multumesC ca Esthi AlaTuri De Mne
Avem clipe impreuna ce nu vrem sa se termine
Poate sa se puna si-n cuR si-n Kp ca tot de mine aRe drag "
♥ Dar esti departe! Te vreau aproape! ♥"
"~Iti place numele ei si parul ei blond Iti place chipul ei,iti place al ei ten Iti place ca n-are figuri si ca e naturala Iti place ca e dulce, iti place ca e realalove struck ~"
->Nu pot sa vad viata fara tine cum mi-ar fi daca nu ai fi cu mine, fara tine jur mi-ar fi tare greu esti [inima si sufletelu meu]
• E tot ce vreau.; x.E tot ce`mi doresc acum.estitot ce am.Vom merge pe acelash` drum!
Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu`
Hei! Îţi promit că nu o să ne certăm niciodată Dacă nu începi tu Se alinta fata ta
Nu e vina ei ca tu n`ai stiut s-o apreCiezi, spuneai c`0 iubeSti, dar ea vrea fapte sh` d0vezi,nu numai vorbe spuSe din p0veSti`!
nu stiu ce se intampla cu mine la inceput nu te-am vrut acum mor de tine
• Stie` cand` sa rada`, Cand sa fie` supaRata`, Cand in `ochii tai `sa fie `singura faTa `ImpOrtanta •
O şatenă îţi va face zilele vis, asta doar dacă ai permis.Altfel e Interzis!"
Am` sa fiu` acolo` cand lumea` e` inp0triva` tah`am sa fiu` acolo` sa te pot` ridika`
""!>•Priveste`ma s•te privesq•Iubeste`ma s te iobesq •Fa u primul pas cu• euu s te urMez
Traiesc in alta lume. De cand sunt cu tine, imi merge asa de bine! Te iubesc! ♥

| Sanela a răspuns:

Uite ceva compus de mine :chiar pe-un ger de crapa piatra
cand ma uit in ochii tai;
simt ca trupu-mi arde;
in gigantice vapai.