| alexandraa21 a întrebat:

Heeii, cum fac sa imi testez prietena? sa vad daca chiar tine la mine sau daca doar ma foloseste? Dau fundita :* :*

4 răspunsuri:
| Buburuză38 a răspuns:

Să îți testezi prietena?
Dacă te gândești la asta înseamnă că nu ai deloc încredere în ea, ceea ce e aiurea, fiindcă o relație se bazează pe încredere și sinceritate.

| AnaMalina22 a răspuns:

Pai Ai putea sa ii trimitiun sms:
Nu stiu daca tine la mine dar eu tin la ea ca la o sora si nu vreau sa o pierd.
Ce sa fac,?
Acest mesaj il trimiti si dupa ii zici ca nu ai vrut sa il trimiti iei dar sa dAI DE INTELES IN ACEL MESAJ CA E VORBA DE EA.
funda?

| Buburuză38 a răspuns (pentru AnaMalina22):

Scuză-mă, câți ani ai?

| AnaMalina22 a răspuns (pentru Buburuză38):

De ce?
Poate m-am grabit si am scris gresit.
Sorry, Genius.