| anonim_4396 a întrebat:

Heeiii lumeeee[mai important baietiii] de ceva timp sunt in cautare de o relatie SERIOASA si baietii pe care ii cunosc sunt prea copilrosi pentru mine si vreau sa stiu daca sunt baieti in Tulcea [maxim 13 ani]interesati de o fata cu parul pana la umeri brunet, ochi caprui, 12 ani[aproape 13] alte detalii pentru aia interesati p idul meu ella_ellya. sweet ...cine e interesat? kiss pa

2 răspunsuri:
| XxY_5456 a răspuns:

PE BUNE? Esti in cautare de o RELATIE la 12 ani? Live your life kid! DAR mai intai, termina de crescut happy

| SuntFata a răspuns:

Am scris si eu intrebarea ca sa ma aflu in treaba ca naveam ce face...nu ma prera doare p mine de relatii