| pinguinu14 a întrebat:

Baietii cu parul brunet si ochi caprui se potrivesc cu fetele cu parul blond si cu ochi verzi? spunetiva parerea ca

Răspuns Câştigător
| SandraPhantomhive a răspuns:

Buna. In primul rand nu conteaza aspectul fizic al persoanelor, ci caracterul lor, felul in care gandesc. Trebuie sa va completati unul pe celalalt, sa va ajutati. In cazul in care va iubiti, nu mai conteaza ce spune lumea si, evident, nu mai conteaza aspectul fizic.
Sper ca ti-am dat un sfat util big grin

2 răspunsuri:
| girlloveboy a răspuns:

Da de minunelove struck

| Mariaa20 a răspuns:

Cel mai binee.adica nu conteaza daca va potriviti.conteaza ca va iubitiwinking