| XnameX a întrebat:

Heelp.vreau sa mă înscriu la concursul violetta dar cand dau finalizare apare ca îmi trebuie emailul părinților însă nicio rubrica în care sa l scriu.voi cum v ați înscris? Funda mare.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Înregistrează-te cu datele unuia dintre părinții tăi. Completezi spațiul cu numele mamei, adresa ei de email, apoi te autentifici (nume utilizator+ parola), răspunzi la chestionar, alegi o imagine, bifezi că ai între 6 și 16 ani și ai permisiunea părinților etc. Și dai "Trimite". Atât doar...