| BlackRoseeforyou a întrebat:

Heey:*! Am si eu o problema...Imi place de un baiat.dar cum sa aflu daca si el simte la fel pentru mine?straight faceFunda :* :*

Răspuns Câştigător
| Fridăm a răspuns:

Atunci dă'i de înţeles prin gesturi, poate îţi răspunde la fel şi reuşeşti să'l faci pe el să te întrebe.

2 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Spune'i ce simţi şi vezi cum reacţionează. Sau roagă un prieten/ o prietenă comun(ă) să îl întrebe subtil.

| BlackRoseeforyou explică (pentru Fridăm):

Si daca nu avem prieteni in comun? il vad in fiecare zi.dar nu vorbim...adica nu ne cunoastem.dar imi place de el! imi place cum ma priveste :X big grin

| Fridăm a răspuns (pentru BlackRoseeforyou):

Atunci dă'i de înţeles prin gesturi, poate îţi răspunde la fel şi reuşeşti să'l faci pe el să te întrebe.