| DanielaC05 a întrebat:

Imi place de un baiat dragut. Problema e ca el este cel mai frumusel si popular din clasa si multe fete il plac.Desi si eu sunt populara, sunt prea timida sa-i spun fara sa aflu daca simte ceva pentru mine! Sa renunt sau nu? Ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| crissTTTinnna a răspuns:

Eu as spune sa incerci si sa nu te intimidezi daca si el te place e foarte bine dar daca nu te place el nu stie ce pierde. oricum succes si daca il intrebi spune-mi si mie cum a reactionathappyhappy!