| DauRaspunsuriBunePeTPU a întrebat:

Heey as vrea sa imi schimb si eu numele de facebook pana acum am avut numele meu adica adriana oprea dar m-am cam plictisit de el...NU vreau sa mi-l schimb in nu stiu ce nume cretin gen Pisicuta Punkt, Lov@ LovAA, Adriana Baaah sau mai stiu eu ce creatii bizare. Ceva dragut care sa sune bine. Va rog puppy dog eyes Cel mai bun primeste FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| PsyhoWoman a răspuns:

Oprea Adrianne. Adri Adriana. Adrianna. sau Laza Oprea Adriana si pune.ti porecla in paranteza o sa fie dragut puppy dog eyes :*

| DauRaspunsuriBunePeTPU explică (pentru PsyhoWoman):

Chiar asa am facut de 3 luni, mi-am pus in paranteza porecla (Adry)...Hmm, cred ca o sa las asa! Iti dau funda pentru ca gandim la fel! :')

| PsyhoWoman a răspuns (pentru DauRaspunsuriBunePeTPU):

Hehe :* mersi >big grin

9 răspunsuri:
| yumary a răspuns:

Hmm am cateva:
Andee Ann
Ade Adelayn
Adriana.O
AdRyAnA Si AtAt

| CrazyKiss a răspuns:

Adriana Sweet; Adri Pink; Adriana Adrix; Adriana KissYou; Adriana An'gel; Adriana Brunette, daca esti bruneta; Adriana Blonde, daca esti blonda; Adriana Precious; Adryi Anna; etc... Funda?

| PsyhoWoman a răspuns (pentru CrazyKiss):

A zis ca nu vrea cretinisme! straight face

| CrazyKiss a răspuns (pentru PsyhoWoman):

Si ai vreo problema tu?

| PsyhoWoman a răspuns (pentru CrazyKiss):

Ori ajuti fata ori stai in banca ta happy

| CrazyKiss a răspuns (pentru PsyhoWoman):

laughing laughing laughing

| PsyhoWoman a răspuns (pentru CrazyKiss):

P A