| skiziiskiz a întrebat:

Heey :d.salut! stiti va rog cum se numeste cartea in care :

o fata parasita de iubit isi omoara prietenii, familia. face tot felul de nebunii.va rog din tot sufletul love struck.am auzit despre carte si ca e tare love struck si vreau sa o citesc puppy dog eyes.

daca nu stiti numele.va rog sa imi sugerati carti de aventura sau de groaza, dar sa nu fie carti din anii 1850! nu imi plac! vreau carti aparute de curand, de scriitori contemporani :*.

fundita :*:*:*

1 răspuns:
| terts a răspuns:

As face eu asta acum, dar mi-e cam lene. intreaba exact acelasi lucru pe answers.yahoo.com, vezi tu, acolo, gasesti raspunsul probabil, dar trebuie sa pui intrebarea in englezawinking multa bafta.