| ParkYeoLeen a întrebat:

Ce carte interesantă imi sugerati?
vreau sa citesc ceva de groaza sau de aventură ori de alea amuzante că mie astea imi plac.

4 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

1.amuzant:Cismigiu&comp.-grigore bajenaru
Turma vede urma-leonie swwann
Nici o veste de la Gurb(e geniala dar nu mai sti autorul

2.actiune:Harry potter(toate 7)
Placinta e dulce la sfarsit de Alan Bradley si continuarea:Buruiana care impleteste strangul(cred)
Eon

3:de groaza:Cursa Dean Koontz
Toate cartile de la R.L.Stine
casa de la rascruce de john saul

sper ca te-am ajutathappy

pa

ap`````````

| ParkYeoLeen explică (pentru AmanoYuno):

.cele de la R.L.Stein le-am citit.au fost interesante.mersi de variantele date.cred ca n-o sa ma plictisesc.si sa stii ca eu pe bună dreptate dau mereu funda celor mai bune raspunsuri.acuma ma mai gandesc daca sa-ti dau funda acum s-au dupa ce termin de citit macar o carte.(cam pe miercuri)

| AmanoYuno a răspuns (pentru ParkYeoLeen):

Misto,mersihappyiti sugerz sa incepi cu nici o veste de la gurbhappy

pa

pa``

| Tanya85 a răspuns:

Coliba unchiului Tom - Harriet Beecher-Stowe