| Cocolino24 a întrebat:

Heey! :* Dau Fundita! Am 13 ani si am nevoie de 150-200 lei pentru. un catel pechinez. Cum sa fac sa strang acesti bani intr-o luna sau doua. M-am gandit la meditatii la limba romana pentru ca sunt foarte buna la materia asta. La comentarii, poezii, argumentari si punctul meu forte sunt compunerile libere am luat si premii. Dar cine ar lua meditatii de la o pustoaica de 13 ani? Mentionez ca fac 13 in 2 luni. Cum sa fac de bani? laughing

1 răspuns:
| cosmin655 a răspuns:

Pai daca parinti tai iti dau bani, fa putina economielaughing... daca nu roaga-i pe ei sa-ti dea banii astia, alte solutii nu prea ai crede-ma.