| Selena54 a întrebat:

Heey. :*

Eu sunt pe clasa a7a dar am vorbit cu mama despre liceul la care o sa merg dupa ce termin a8a.Si mi-a zis daca nu as vrea sa merg la liceul militar pentru ca i-a spus o persoana pe care o cunoaste sa ma trimita acolo ca are el relatii si o intru garantat. straight face

Dar totusi. voi ce parere aveti? E greu la liceul militar? Sau cum e?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un fost coleg de`al meu a vrut sa mearga dar a fost respins din motive de sanatate (ceva cu o ureche) ( bine ca el nu avea relatii) din ce am auzit pe la el e mult de munca dar sper sa te descurci
Bafta! happy