| buterfly a întrebat:

Heey >fetele:*Am o mica problema sa zic asahee hee. Mi s-a terminat rimelu si trebuie sa mai astept un pic pana imi vine comanda cu rimelul de la avon...stiti ca se zicea ca daca bagi nu stiu ce, crema sau ceva de genul poti sa il mai folosesti un pic dar nu mai stiu ce.Ma puteti ajuta?happy

Răspuns Câştigător
| suGus_8787 a răspuns:

Mai rezista putin ca e pacat.
Poate iti strici genele... daca bagi alceva in el.
Take care! kiss

6 răspunsuri:
| buterfly explică:

Dar care e problema Alexandra daca o foloseste si sugus?raised eyebrows

| stweety10 a răspuns:

Poti sa bagi parfum, dar dupa ce te dai cu rimel o sa ti se intareasca genele.

| Mikaela a răspuns:

Eu dau in el un puf de parfum.Inceaca si tu!happy

| Alexandra_7889 a răspuns:

@ sugus faza cu take care eu o am angry nu mai copiati lumea straight face

| Alexandra_7889 a răspuns:

@buterfly: aici fiecare are un semn propriu ca sa zic asa sa isi faca altu angry

| golanasha08 a răspuns:

Decat sa iti strici genele... mai ales daca sunt mari mai bine asteapta comanda si imprumuta un rimel de la o prietenewinking... Asta pentru siguranta tap tongue