| anonima222 a întrebat:

Heey! Nu stiu la voi, dar la mine cam miroase a plictiseala. asa ca m am gandit sa vin cu o intrebare aici pentru voi, o intrebare pe care mi o pun mine de vreo 15 ani incoace, de fapt de cand ma stiuhee hee

o sa devin vreodata ceea ce vreau sa devin?

sunt genul de persoana cu planuri mari, vise marete etc, etc. laughing vreau sa fiu populara, dar vreau sa am si note bune. vreau sa fiu slaba. vreau sa am multi prieteni. vreau sa fiu placuta de toata lumea intr un cuvant laughing si inca ceva, vreau sa plec in america dupa ce termin liceul >: laughing)
acum problema e ca nu prea stiu cum sa fac ca sa ajung cine vreau thinking astept sfaturi de la voi, si pareribatting eyelashes sa nu ma dezamagiti, cum nu ati facut o nici pana adcum! funda dubla pentru cine merita!

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cand ai un vis plictiseala este exclusa.Nu poti sa-ti doresti ceva si sa astepti, pur si simplu, ca intr-un moment cineva sa vina si sa te urce pe podium.Alegeti o,, destinatie,, vezi ce anume pregatire implica si cauta sa te documentezi cat mai temeinic in domeniile ce te v-or propulsa in directia dorita. Orice ambitie presupune si implicare.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa pleci in state ai nevoie de 4.000€ sa faci viza asa ca nu totul se implineste usor in viata.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Dacă eşti ambiţioasă de fire poţi face toate aceste lucruri happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te opreste nimeni sa pleci in America. Ai nevoie de vreo cateva mii de euro, in rest e posibil.