| Salamandra44 a întrebat:

Stiţi nişte metode de ondulare a parului? Fară placă pentru că nu vreau să îmi ard parul!

Răspuns Apreciat de Editori
| asuari a răspuns:

Părul umed și agrafele de păr, folosind folie de staniol (ba chiar și hârtie igienică), paie de suc, bigudiuri, șampoane. Găsești și in comerț niște dispozitive, chestii speciale. Mult noroc!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Clasicele si anticele bigudiuri!

| Salamandra44 explică (pentru Violleta2022):

Cum se folosesc?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Salamandra44):

Intreba-ti mama sau o vecina si te vor ajuta ele!
Nu-i greu, dar trebuie sa prinzi miscarea si sa vezi cum se ruleaza parul pe ele.

| Celcestietot a răspuns:

Furculițele de unică folosință pot da acest rezultat pârului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te speli pe cap, îți usuci puțin părul dar cât să mai rămână umed de la jumate în jos, îl perii și îl împletești în 2 cozi.

| Delcatty a răspuns:

Impleteste-ti parul in codite subtiri, umezeste-l si lasa-l asa peste noapte. Maine, despleteste-le cu blandete si da-le cu fixativ. Vei avea parul ondulat!

| CristinaMamaia111 a răspuns:

Sunt o mulțime de metode care îți fac părul efectiv superb. Acestea sunt 2 metode
https://youtu.be/hWeNxqcD3rw

https://youtu.be/hGJvdbGVrbc

| Sergiudafunda a răspuns:

Bigudiuri