| Morelove a întrebat:

Heey! Sunt cam singur.am 13 ani Nu prea am prieteni si nici parintii sau oricenie alt cineva sa il intereseze de viata mea. Sunt gay. Dar nu asta e motivul, pur si simplu nu ma integrez nicaieri. Vreau si eu sa intalnesc pe cineva ca mine sa vorbesc cu el. Va rog, chiar sunt foarte deprimat si cred ca daca o sa intalnesc pe cineva ca mine, nu o sa mai fiu asa. Multumesc! Pace!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Vezi care sunt pasiunile tale. Poate vrei sa faci un sport de exemplu. Fa ceva ce iti place ca sa intalnesti oameni cu care sa te imprietenesti.

| Anuta123diva a răspuns:

Heyy in primul rand tu avand 13 ani esti sigur ca esti gay? daca da cineva din jurul tau stie? Poate asta este problema. Esti inca mic mai asteapta si toate se vor rezolva. Daca nu incearca sa intri in discutii, iar daca nici asa in merge fii mai sociabil, intreaba-i ce nu le convine la tine si asa se vor lamuri lucrurile!

| Tustras_Rafael_1997 a răspuns:

Hey salut si eu am 14 ani si nici eu nu prea am pe nimeni Si eu sunt gay si imi plac băietii daca vrei sa vb si sa jucam ceva minecraft cs:go sau alte jocuri sau sa vb adauga-ma ori pe skype rafael vikas1 ori pe fb rafael vrynko tustras baftăwinking