| xOnNy a întrebat:

Heey TPU! Imi poate arata ( explica ) cineva cum se fac bratarile prieteniei cu nume? M`ar interesa cele cu numele Ionela. Va rog puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

www.friendship-bracelets.net -> tutorials -> alpha letter pattern. invatati`l pe A si sub tutorial e o poza cu restul literelor. ACEEASI PROCEDURA PT FIECARE LITERA. nu cereti video pentru resul literelor. poza aia mica e suficienta.
sau poti scrie ne youtube "friendship bracelet with your name"
Bafta:D

2 răspunsuri:
| thedog a răspuns:

Dai pe youtube