| SunshineLove a întrebat:

Heeyy happy Maine facem la scoala limonada. si o colega s-a angajat sa aduca menta pentru, si azi a spus ca nu mai are de unde sa faca rost 8-) Am fost prin magazinele din apropiere si nu am gasit. iar la magazinele mari nu mai am timp sa merg. am cautat in piata si lime-uri (lamai verzi) dar nu am gasit. Deci, cu ce am putea orna paharul de limonada, sa nu se vada totusi numai un pahar cu limonada si un pai in el happy Dau funda si vot pls repede :*

4 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

Incearca kiwi, portocala, lamaie, mar, cireasa. Taie putin felia si pune-o la marginea paharului. Succes!

| pokerstrategy a răspuns:

Incearca cu alte fructe( portocale, kiwi...)

| alexionut14 a răspuns:

Incearca sa intrii pe site-ul lemonparty.org are tot felul de retete cu lamai si despre limonada poate gasesti ceva acolo

| alinalove12 a răspuns:

Pui o feliuta de lamaie taiata putin pentru a putea sa o pui pe pahar.