| andrey1412 a întrebat:

M-a sunat o colega si mi-a spus ca maine, nu facem scoala. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| danutyqwe a răspuns:

La cateva din scolile bucurestene nu se vor face ore...

4 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Nu iti poat zice cu siguranta, dar nu cred. Depinde de scoala, daca s-a hotarat ceva este cu siguranta la nivelul scolii, adica in celelalte scoli se vor tine ore. Te sfatuiesc sa suni invatatorul/invatatoarea sau dirigintele/diriginta.

O seara placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteLife a răspuns (pentru andrey1412):

Imi cer scuze, am gresit, m-am grabit cand am scris mesajul. Am sa corectez, de fapt este "cu siguranta". Imi cer inca o data scuze.

| Andeuta a răspuns (pentru andrey1412):

Vroia sa spuna siguranta happy Si in mod normal maine elevii trebuie sa mearga la cursuri. Dar acum depinde de scoala si programul scolii care este posibil sa fie schimbat din cauza unor probleme. Si mai este varianta ca amica ta vrea sa te pacaleascabig grin