| Atât_Didi_1998 a întrebat:

Hei :3
Mmmm... as vrea sa gasesc un hobby :-s
Imi place sa desenez. dar m-am cam plictisit de astastraight face
*PS: nu cantat..clar >:" *

Ceva sugestii?
Voi ce hobby-uri aveti? >:

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Si eu am ca hobby tot desenul, il practic mai serios de aproximativ 4 ani si nu m-am plictisit, dimpotriva, devine din ce in ce mai interesant pe masura ce castig experienta. Dar mai am si alte hobby-uri: cant la chitara, gatesc, pictez, scriu, citesc, invat o limba straina (daca te pricepi la engleza macar la un nivel mediu, poti gasi o multime de cursuri si carti pe Internet, asa incat sa poti invata pe cont propriu) etc.

| SimonaCristina a răspuns:

Spre exemplu, mie imi place sa citesc, sa fac fotografii, sa dorm laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te uiti pe blog-ul unei tipe, cauta pe google "aleg sa desenez" iti reda cheful de desen si te invata niste lucruri dragute.
Stii ce ar putea constitui un hobby foarte placut si util? Sa inveti engleza bine, adica in plus de ce faceti la scoala, sa o stapanesti atat incat sa poti citi un roman in engleza. Asta fac eu acum, nu-i asa imposibil cum pare. Asta si: desenez, citesc, scriu, ma documentez in materie de psihologie si orice mai gasesc interesant. Un alt hooby dragut care incepe sa ma tenteze e gatitul.
Sper ca te-am ajutat!

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Pictat pe sticla; karaoke; sa faci fotografii; sa joci sporturi etc etc...

| ClassyDeny a răspuns:

Eu nu am hobby anume, dar îţi pot sugera câte ceva: voley, bascket, hamball, chiar şi fotbal feminin. În caz că te-ar interesa. Dacă nu, poţi încerca prin a începe să citeşti mai mult. Asta te va ajuta să-ţi dezvolţi simţul către literatură, către scris. Poţi încerca, dacă eşti bună la engleză, să-ţi exprimi sentimentele scriind cântece, chiar dacă nu ai voce. Succes.