| AmberLOVE a întrebat:

Bine am ascultat sfatul de la alialinul75 si am incercat sa gasesc un hobby aveti vreo idee? imi plac lucruri de gen plimbari,muzica,dansul, arta... va rog sugestii
dau funda!

Răspuns Câştigător
| betty678 a răspuns:

Pai...uite ce fac eu desi dupa cum te descrii nu stiu daca o sa iti placa. In mare parte eu citesc acum tu ....ai putea face urmatoarele:
1.Sa te plimbi cu prietenii
2.Incearca sa faci karaoke
3. Daca iti place dansul du-te la un club de dans(cauta pe net ca e plin netul de asa ceva) sau daca nu vrei sa inveti in grup cauta pe youtube lectii de dans si iti ocupi toata ziua.
4. Daca iti place arta ai putea sa incerci sa desenezi sa pictezi ba chiar sa te uiti pe net la portrete si picturi pentru a te insipira.
Sper ca te-am putut ajuta!

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Citeste; fa-ti un hobby din asta.

| secret093 a răspuns:

Daca esti plin de energie e bine sa incerci sa practici un sport care sa te tina ocupat si din care ai de castigat, cum ar fi baschetul, karate, alergari, baletul. Daca te pasioneaza arta poti incepe sa studiezi la un instrument muzical, sau sa desenezi, chiar daca nu ai talent, iei o foaie de hartie si incepi sa iti dai drumul sentimntelor.
Sper ca te-am ajutat! big grin

| AmberLOVE explică (pentru secret093):

Da toate raspunsurle sunt de ajutor