| Kaumiii a întrebat:

Hei. Acum cateva zile m-am hotarat sa ma apuc de tenis de camp, dar trebuie sa ma duc sa ma inscriu la cursuri, pentru ca nu am mai jucat niciodata si... am doua intrebari big grin
1. Este prea tarziu sa ma apuc de tenis de camp? Am 13 ani.
2. Daca joc, pot slabi? Daca da, unde ( in ce zona a corpului )? >:"

1 răspuns:
| Atipic a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu sa faci un sport, de slabit nu ai sa slabesti(asta daca te alimentezi cum trebuie, daca nu poti slabi in greutate ceea ce nu-i indicat unui sportiv), poate ai sa arzi niste grasime corporala de pe anumite grupe musculare.Succes!