| viruusell a întrebat:

Hei, ajutati-ma si pe minee va rogpuppy dog eyes sdeci mi-am reinstalat windows si de atunci numi merg boxele ca cica trebuie un program sau nu stiu dundahappy

Răspuns Câştigător
| deyu94 a răspuns:

Ia id-ul meu si te pot ajuta prin team viewer. n3v3rlookback, poate fi no problema de software sau driver depinde ce pc ai

| viruusell explică (pentru deyu94):

Ia-l uh p al meu:p virusvirusel66happy

7 răspunsuri:
| anonimatuuumubd a răspuns:

Pai ai instalat driverele?:p

| dadaddadadda a răspuns:

Pai poate ai cd cu driverul original big grin daca ai laptop ia de pe situ lor driverele big grin

| razvyextreme a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverul de sunet.Cauta si dowloadeza driverul realtek.incearcawinking

| viruusell explică (pentru razvyextreme):

Da sa zicem nu pot sa-l iau pe mess de la un prieten ceva?happy

| razvyextreme a răspuns (pentru viruusell):

Poti si asa dar mai bine dowloadeaza-l de aici: http://download.kappa.ro/action__file/id__666.Il poti lua dupa foarte multe site-uri dar nu iti garantez ca iti va merge

| viruusell explică (pentru razvyextreme):

Mersiihappy