| Seby52 a întrebat:

Acum cateva ore am reinstalat windows-ul am instalat toti dreiverii, si acum nu stiu ce imi da la D:/ ca cica sa deschid cu nu stiu ce program si imi apar destule si nu merg, plzz help am neaparat nevoie de ajutor!

8 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Ce Windows?

| Danιel a răspuns:

Intra in Start, Run... si executa comanda aceasta:
regsvr32 /i shell32. dll

E ok acum?

| Danιel a răspuns:

Am gasit aici cativa pasi in remedierea problemei. Daca ai intelege acele etape sa le aplici, cred ca iti va functiona. Cauza, poate fi de la un virus, cel mai sigur, depinde si ce fel de XP ai reinstalat...
http://wiki.answers.com/......e-clicking

Mai jos ai un link la un fisier care contine anumite inregistrari. Descarca-l si deschide-l. Vezi care e rezultatul. Daca nu a functionat, continua sa urmezi sfaturile dupa acel link.
http://www.filefront.com/17725185/Fix.reg

| Seby52 explică:

Xp

| Seby52 explică:

Nu tot nu merge

| Seby52 explică:

Acum e si mai rau... imi da eroare cand vreau sa intru in C:/

| Seby52 explică:

Degeaba, nu gasesc niciun wscript. exe in Task Manager. ce sa fac acum? e urgent!

| Seby52 explică:

Acum numai pot deschide nici yahoo messenger!