| PunkyA a întrebat:

Hei all! Am 14 ani, 1, 58m si 47 de kilograme.As vrea sa slabesc cam 4-5 kilograme, dar fara sa renunt la KitKat si Pepsi(imi este imposibillaughing). Ce imi recomandati? Ma gandeam sa imi compun o dieta care sa tina cont de numarul de calorii, dar nu prea pot sa aflu cate calorii au unele alimente pe care le consum.

Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Doamne fereste sa mai slabesti 4-5 kilograme.Ai kilograme perfecte, mai bine de atat nu se putea.

| ☆ ☆ღ♥Ashley♥ღ☆ ☆ a răspuns:

Fa acest tratament cu masline! Mananci masline timp de 5 zile si poti sa slabesti chiar 9 kilograme in 3 zile slabesti 5 kilograme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar vrei sa slabesti fara sa renunti bea suc de patrunjel amestecat cu suc de morcov sau de mar e scarbos dar ajuta crede-mahappybig grin