| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.am nevoie de ajutor, cate kilograme ar trebui sa am ca sa pot purta marimea 38? ps:m-am ingrasat in ultima vreme iar toate hainele mele, in special rochiile de ocazie sunt 38 si as dori sa slabesc dar nu stiu cate kilograme.as vrea sa imi fac o imagine si sa stiu la cate kilograme sa ma opresc.voi, cele care purtati marimea 38 cate kilograme aveti? mersii anticipat

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce inaltime, ce greutate ai?
Mergi pe o alimentatie saraca in calorii, fa miscare zilnic.
Te pup!

| fumsipraf explică (pentru anonim_4396):

1,57 si 75 de kg e enorm am avut 81 dar am reusit sa slabesc si inca mai trebuie

| fumsipraf explică (pentru fumsipraf):

Sper sa ajung la 60 ar fi ok

| GatitulMiresei a răspuns:

Nu cate Kg, ci cat masori.
Uite aici un tabel de marimi http://www.gatitul-miresei.ro/tabel-marimi

| ade291 a răspuns:

Eu port 38 (la blugi) si am in jur de 50 kg.