| Poison_9734 a întrebat:

Hei all, Cine stie cum pot sa-mi activez contul de hi5?
Am incercat, sa-mi da "Nu ai dreptul să accesezi această pagină." Ce pot face?straight face
Imi trebuie acum, acel cont.
Multumesc, funda.

3 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

"Nu ai dreptul să accesezi această pagină."-de obicei iti apare aceasta propozitie cand ai anulat un cont si vrei sa-l reactivezi.Din nefericire daca l-ai anulat nu mai ai nicio sansa sa-l recuperezi.
Bafta.

| Poison_9734 explică:

Si-mi*

| symona1216 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu,, am cautat informatii peste tot si am gasit ceva ce spune o fata:Eu am reusit sa mi-l reactivez. Le-am dat un mail, in care le-am explicat ce am patit, celor de la hi5, iar in cateva zile mi-au redeschis contul. La inceput le-am spus e-mailul pe care aveam contul si mi-au zis ca nu e in baza de date si mi-au cerut acel URL si l-am deschis. Trimite-le aici:
http://hi5networks.com/contact/index.html. In engleza! le am trimis si eu sper sa mearga :(