| Ady3835 a întrebat:

Am dezactivat contul de hi5 acum 3 sau 4 luni si ieri am incercat sa il activez si a mers, dar nu pot sa fac nimic sau sa intru macar pe profilul meu, zice asa :Nu ai dreptul să accesezi această pagină. De ce? vi s-a intamplat si voua? cum rezolv problema?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Deci NU a mers activarea si nici nu o sa mearga! Ti-au fost sterse toate datele din serverele HI5. Ca sa rezolvi problema fa-ti un alt cont: http://hi5.com/friend/registration/displayRegistration.do
Bafta!