| D[:x] a întrebat:

Help!

Mi-am facut azi un nou id si am introdus cativa prieteni iar dupa aceea cand am mai vrut sa introduc mi-a aparut please wait while the contact is added to your messenger list si nu mi`i introduce. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Iuliiikkk a răspuns:

Asteapta pana maine ai introdus desptul demulti probabil si de asta nu mai merge:dii treci maine pe ceilalti trebuie sa ai rabdare.Asa mi sa imtamplat si mie. fundita:*

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sa astepti! cateva minute si ca sa nu mai ai probleme de genul asta descarca Yahoo Messenger 11!
O sa-ti apara dupa mesajul asta "Your request to add a contact has taken longer than expected to complete
The operation may have succeeded.Please check your messenger list later"

| mgtow a răspuns:

Reinstaleazati messengerul.

| demicsabi a răspuns:

Probabil trebuie sa-ti dea partenerul Accept