| Ligiutza_4357 a întrebat:

HEi all:X... Ce parere aveti despre telefonul LG KP500 Cookie:X dar despre Samsung S3650 Corby :Xcare este mai bun?big grin fundita:X

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Buna Ligiutza! Dupa parerea mea LG KP500 Cookie e mai bun. De ce? Pentru ca sora mea mai mare a avut S3650 Corby si l-a scapat din greseala pe jos si s-a facut bucatii bateria ( garantez ca eara original ). Deci, dupa parerea mea I-ati cookie big grin. Mult succes! Paa!

1 răspuns:
| Teo_3339 a răspuns:

e mai bun LG kp500.
corby are un ecran mai mic si camera mai proasta.
nu are asa multe functii.
LG kp500 are 3MP merge pdf, doc, ppt, txt. pe corby nu merge.
LG kp 500 e mai bun