| LittleandLiars a întrebat:

Hei am 13 ani jumatatepuppy dog eyes si ieri am aflat ca cel mai bun prieten al meu ma place si vrea sa fim impreunastraight face eu cred ca sunt cam mica pentru o relatie insa toti pritenii imi spun sa fim impreuna.Nu am mai avut pana acum nici o relatie si el este chiar dragut si foarte de treaba...si nu vreau sa pierd pretioasa lui prietenie pentru o relatie de ceva timp si apoi sa nu ne mai petrecem timpul impreuna. Ce sa fac? Daca nu ar trebui sa fiu cu el um sa il refuz?!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci tu la 13 ani?
Vezi că luni începe școală și lasă "prietenii"!
Pa, pa.

| annkaa a răspuns:

CEau:*
daca nu vrei sa te pui cu el...ii poti spune simplu:
Esti un prieten foartee bun,ma inteleg foartee bine cu tine dar in schimb nu simt nimic pentru tine decat un sentiment de prietenie, nu vreau sa ne stricam prietenia din cauza asta, cel mai bine e sa ramanem prieteni...happybafta

| crysty97 a răspuns:

Mica nu prea esti u dar daca iti place de el stai cu el maxim 2 luni ca atata tin "combinatile" la varsta noastra apoi o sa te certi si o sa strici o prietenie buna

| LittleandLiars explică:

Prietenii* scuzati'ma puppy dog eyes

| LittleandLiars explică:

Cum* scuzati'ma nu sunt in apele melestraight face

| LittleandLiars explică:

@annkaa mie imi place putin de el insa...crezi ca sunt cam mica?!