| Loooolaaaa a întrebat:

Hei. Am 14 ani si sunt fata. Baietii din clasa imi spun cand ies la tabla sau cand merg pe holuri ca ma sufla vantul. Fetele ca am picioare scobitori. Eu sincer, ma vad plinuta. Am colacei pe abdoment si as vrea sa scap de ei...dar evident ca ii ascund si cand spun eu ceva de colaceii mei, fetele incep sa zica ca eu fac misto, ca n-am ce da jos. In mod normal m-as simti bine dar atata timp cat eu ma stiu cu 2 randuri de burti... ma simt cam prost, si imi vine sa o iau ca pe o minciuna decat ca o apreciere. Am 1, 70 si vreo 50 kg, dar am sunculitelaughing Si chiar nu ma simt in largul meu cand ei imi zic ceva, si eu stiu altcevalaughing ce as putea sa le zic ca sa inceteze? Mereu exagereaza si nu-mi place. Inafara de a-mi arata abdomentul pentru a dovedi ca am ce da joslaughing.

Deci, sfaturi?puppy dog eyes Cred ca am scris cam mult pentru o prostioara dar merci daca ati citit-olaughing

1 răspuns:
| Trippy a răspuns:

Da jos tot tricoul daca tot vine vorba.